Redakce


Při tvorbě článků naší redakcí, která v současnosti sdružuje na 150 kvalitních a vzdělaných redaktorů, je kladen důraz především na originalitu textu, jeho čtivost a hodnotu. Články jsou jak pravopisně správné, tak čtenářsky velice přitažlivé. Nejsou kopírovány z jiných webů. Redaktoři jsou plně seznámeni s možností vysoké pokuty v případě, že by byl jimi napsaný článek plagiátem. Zároveň by byla spolupráce s takto postihnutým redaktorem okamžitě ukončena.

Články jsou vytvářeny tak, aby je mohli potenciální zákazníci na internetu snadno vyhledat. K tomu je užívána vhodná volba klíčových slov, sousloví i nadpisů. Články psané naší redakcí se pravidelně objevují na předních pozicích internetových vyhledávačů.

Počet internetových magazínů, na nichž jsou články umisťovány, dosahuje až několika desítek. Měsíčně články zhlédne okolo sta tisíc čtenářů. Pro naše klienty je kromě článků k dispozici také více než 400 domén k zaregistrování.

Dejte zákazníkům šanci, aby Vás lépe našli a mohli tak využít vašich služeb či produktů.


O nás

Společnost Nova Internet je předním odborníkem na oblasti SEO, SEM a ORM. Specializuje se na tvorbu a správu internetových magazínů a tvorbu vysoce kvalitních klíčových článků, díky kterým propagované firmy získávají čelní pozice nejen ve vyhledávačích Seznam.cz a Google.

Zobraz více

Klíčové články

Články jsou vytvářeny tak, aby obsahovaly klíčová slova a sousloví, která do vyhledávačů zadávají právě ti jedinci, jež se o danou službu či produkt zajímají. Tak mají naši obchodní partneři jistotu, že jejich článek bude navštěvován pouze potenciálními klienty. Nikoliv těmi, kdo o danou službu zájem nemají.

Zobraz více

Redakce

Při tvorbě článků naší redakcí, která v současnosti sdružuje na 150 kvalitních a vzdělaných redaktorů, je kladen důraz především na originalitu textu, jeho čtivost a hodnotu. Články psané naší redakcí se pravidelně objevují na předních pozicích internetových vyhledávačů.

Zobraz víceNaše internetové magazíny

Média, ať už tištěná nebo internetová, mají jeden společný stěžejní úkol, a to informovat společnost o aktualitách, novinkách a zajímavostech prostřednictvím článků. Média jsou však také skvělou platformou pro reklamu, která má účinnost v závislosti na jejich kvalitě.
© 2012 - 2021 Nova Internet a.s.