Kontakt

Oddělení služeb a péče o obchodní partnery

Pro všechny druhy smluv platí, že je může náš obchodní partner vypovědět bez udání důvodů do 3 až 7 dnů od uzavření. Obchodní partner tak má garantovanou možnost reagovat na písemnou nebo ústní smlouvu, která mu z nějakého důvodu po podpisu nebo ústním uzavření nevyhovuje.

Vždy je pro nás důležitá bezproblémová spolupráce, proto velice pečlivě řešíme veškeré možné reklamace k maximální spokojenosti obchodních partnerů.

V pracovní dny jsou k dispozici pracovnice, které Vám rády pomohou zodpovědět dotazy případně po celou dobu spolupráce zajistí veškeré nutné úpravy v článcích včetně aktualizace Vašich údajů.

Pondělí až pátek, 7:00 - 15:30h

HOTLINE: 734 742 868

EMAIL: podpora@novainternet.cz


Nova Internet a.s.

Jana Ziky 1947/16, Poruba, 708 00 Ostrava

IČ: 28652517, DIČ: CZ28652517, B4404 vedená u Krajského soudu v Ostravě

info@novainternet.cz, Web: www.novainternet.cz
O nás

Společnost Nova Internet je předním odborníkem na oblasti SEO, SEM a ORM. Specializuje se na tvorbu a správu internetových magazínů a tvorbu vysoce kvalitních klíčových článků, díky kterým propagované firmy získávají čelní pozice nejen ve vyhledávačích Seznam.cz a Google.

Zobraz více

Klíčové články

Články jsou vytvářeny tak, aby obsahovaly klíčová slova a sousloví, která do vyhledávačů zadávají právě ti jedinci, jež se o danou službu či produkt zajímají. Tak mají naši obchodní partneři jistotu, že jejich článek bude navštěvován pouze potenciálními klienty. Nikoliv těmi, kdo o danou službu zájem nemají.

Zobraz více

Redakce

Při tvorbě článků naší redakcí, která v současnosti sdružuje na 150 kvalitních a vzdělaných redaktorů, je kladen důraz především na originalitu textu, jeho čtivost a hodnotu. Články psané naší redakcí se pravidelně objevují na předních pozicích internetových vyhledávačů.

Zobraz víceNaše internetové magazíny

Média, ať už tištěná nebo internetová, mají jeden společný stěžejní úkol, a to informovat společnost o aktualitách, novinkách a zajímavostech prostřednictvím článků. Média jsou však také skvělou platformou pro reklamu, která má účinnost v závislosti na jejich kvalitě.
© 2012 - 2021 Nova Internet a.s.