Kariéra

Nova Internet - kariéra

Hledáte práci v Ostravě? Zajímáte se o oblast vztahů s veřejností a chtěli byste se v ní dále zdokonalovat? Staňte se součástí silné a stabilní společnosti Nova Internet a rozšiřte tak tým profesionálů.

Společnost Nova Internet nabízí svým zaměstnancům práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu. Poskytuje prostor k seberealizaci, osobnímu a profesnímu růstu.

Práce u společnosti Nova Internet je zábavou a přínosem, nikoliv denní rutinní činností.

Kariéra PR asistentka

Práce na prestižní pozici PR asistentka zahrnuje vyhledávání vhodných obchodních partnerů pro naše klienty odborných internetových magazínů, kteří mají zájem o produkty a služby ze všech možných oblastí, jako jsou například kosmetika, bydlení, zdraví, sport, zábava, služby, podnikání a další. Každá PR asistentka má možnost věnovat se té oblasti služeb či produktů, která ji zajímá.

PR asistentka se věnuje telefonické komunikaci s klienty a sjednávání obchodních podmínek. Dále se zapojuje do výběru kvalitních produktů a služeb, které společnost Nova Internet převzala se souhlasem vedení do obchodní podpory.

PR asistentka rozhoduje o výběru obchodních partnerů pro naše klienty, kteří přímo poptávají výrobky nebo služby v naší společnosti, případně projevují zájem o tyto výrobky a služby v některém z našich několika desítek internetových magazínů.

Vzdělání v oblasti vztahů s veřejností není při nástupu na pozici PR asistentka podmínkou. Znalosti v oboru získá PR asistentka při vstupních školeních a dále při vzdělávacích přednáškách.
O nás

Společnost Nova Internet je předním odborníkem na oblasti SEO, SEM a ORM. Specializuje se na tvorbu a správu internetových magazínů a tvorbu vysoce kvalitních klíčových článků, díky kterým propagované firmy získávají čelní pozice nejen ve vyhledávačích Seznam.cz a Google.

Zobraz více

Klíčové články

Články jsou vytvářeny tak, aby obsahovaly klíčová slova a sousloví, která do vyhledávačů zadávají právě ti jedinci, jež se o danou službu či produkt zajímají. Tak mají naši obchodní partneři jistotu, že jejich článek bude navštěvován pouze potenciálními klienty. Nikoliv těmi, kdo o danou službu zájem nemají.

Zobraz více

Redakce

Při tvorbě článků naší redakcí, která v současnosti sdružuje na 150 kvalitních a vzdělaných redaktorů, je kladen důraz především na originalitu textu, jeho čtivost a hodnotu. Články psané naší redakcí se pravidelně objevují na předních pozicích internetových vyhledávačů.

Zobraz víceNaše internetové magazíny

Média, ať už tištěná nebo internetová, mají jeden společný stěžejní úkol, a to informovat společnost o aktualitách, novinkách a zajímavostech prostřednictvím článků. Média jsou však také skvělou platformou pro reklamu, která má účinnost v závislosti na jejich kvalitě.
© 2012 - 2021 Nova Internet a.s.